O mnie

Nazywam się Paulina Górska i jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (studia I stopnia) oraz Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (studia II stopnia zakończone uzyskaniem tytułu mgr dietetyki).

Obecnie jestem w trakcie pisania pracy doktorskiej na temat roli diety w łagodzeniu dolegliwości bólowych towarzyszących endometriozie. Doktorat realizuję na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz warsztatach z zakresu dietetyki.

Na swoim koncie mam współpracę z Fundacją Insulinooporność, Portalem „płodność.pl”, Kcalmar.pro, aplikacją „Fitatu” oraz czasopismem „Dobra Mama” i „Naturoterapia”.

Codziennie pomagam moim pacjentkom zmieniać nawyki żywieniowe w prosty i przyjemny sposób. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie, bo nie ma jednej diety cud, która pasuje do każdego! Zmianę nawyków żywieniowych planuję tak, aby dostosowana była do stanu zdrowia, a także trybu życia i preferencji kulinarnych. Dlatego jeśli boisz się, że  będzie ona dla Ciebie pełna wyrzeczeń i nudnych, niesmacznych potraw to zapewniam Cię, że tak nie będzie 🙂